Kodu > Toote > Prügikast masin
Toote kategooria

Raudpulber, saepuru Briquette Pressimismasinad, millel on kõrgefektiivne uusim tehnoloogia

Briuketipingute masin Britikettmasinat kasutatakse peamiselt malmist, terasest, vasest, alumiiniumist, kõrgekvaliteedilisest mineraalsest pulberist ja muudest metallist toormaterjalidest otse kõrgsurve kaudu otse 3 -6 kg silindrilise või muu kooki kuju, et hõlbustada ladustamist ja ...

Küsi pakkumist

Toote üksikasjad

Prügikast masin

Briuketi masinat kasutatakse peamiselt malmist, terasest, vasest, alumiiniumist, kõrgekvaliteedilisest mineraalsest pulberist ja muudest metallist toormaterjalidest otse kõrgsurve kaudu otse 3 -6 kg silindrilise või muu kooki kuju, et hõlbustada ladustamine ja transportimine Vähendage transpordi, kaevandamisjäätmete taaskasutamise ja ringlussevõtu protsessi.


Seeriavarustus koosneb peamiselt järgmistest komponentidest:

Peamine mootor koosneb raamist, peamistest hüdraulilistest silindritest, tõukurist hüdrosilindrist, põhjaplaadist hüdrosilindrist, vastavast rullikest ja survest ja pressimisest.

Survetähised ja pressplokk on varustatud tugevate kulumiskindlate terastega, mida saab kiiresti vahetada. Mudelil LINDUR-i löögi esiosa on varustatud kulumiskindla löögi ja pressimisrõngaga, mida on lihtne lahti võtta ja paigaldada, pikendades terasest rõnga kasutusiga. Asjaomased osad on spetsiaalselt karastatud või võltsitud nõutavates osades.

Hüdrauliline jaam: see koosneb mootorist, hüdropumpist, pumba kaitseseadmest, professionaalsest juhtklapi plokist ja torusüsteemist, mida kasutatakse pressploki masina ühendamiseks. Mõistlik disain, stabiilne kvaliteet. Varustatud jahutussüsteemiga, mis takistab seadmete pidevat töötamist õlitemperatuuri ülekuumenemise tõttu.

Console: see koosneb elektrisüsteemist ja PLC juhtimissüsteemist.
Kohaldatavus:

Lisades lisaaineid, saab mitmesuguseid osakesi, malmi, alumiiniumi, vaske, magneesiumi, titaani ja molübdeeni pressida suure tihedusega plokkidesse, mida saab otse valada ja sulatada, vähendades nii oluliselt kulusid ja kulusid.


Wuxi Puxini masinate tehas

Kontakt: Peijun Guo

Mob: + 86-13951579100

Tel: + 86-510-83208381

Faks: + 86-510-83209882

Lisa: 76 # Qianluo koormus, Huishan District, Wuxi, Jiangsu, Hiina

E-post: wxpx0510@163.com

Veebisait: http://www.pxslitter.com

Tere tulemast meie rauapulbri, saepuru briketi pressimismasinate saamiseks, millel on kõrge uusim tehnoloogia. Nagu üks juhtivaid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas, pakume ka kohandatud teenust madala hinnaga. Palun võite vabalt nautida Hiinas toodetud kvaliteetseid tooteid. Hinnapakkumiseks võtke meie tehases ühendust.
Seonduvad tooted

Send your message to us

Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus