Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

analüüs probleem Kaipingis line kontrollisüsteem

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: May 24, 2017

mahakerimine, tasandamine, lõikamiseks, virnastamine tootmisliini nimetatakse Kaipingis liin. Selle ülesanne on rulli terasplaat õgvendamiseks tasandamine, vastavalt vajadustele toote lõigatakse erineva pikkusega, töökojad virna pärast laadimist saadetist.
Praegu Kaipingis line enamasti võtab automaatjuhtimine, mida kasutatakse järgmist liiki kontrolli: Shan Industrial kontrolli masin, see on enamasti näha suur Kaipingis liinilendude lõikumiseks kontrolli. Shan programmeeritav kontroller PLC PLC anti-interferentsi võime, stabiilne ja usaldusväärne töö, on palju Kaipingis line lehe PLC kontroll. Shan monoliitarvuti Mikroarvuti, see on eriti sobiv tööstuslikuks kontrolli erilist mikrokontrolleri, auto-, tööpinkide, kodumasinate ja paljudes teistes valdkondades on laialt levinud. Ta on tõestanud praktikas, et ühel kiibil mikroarvuti rakendada süsteemi on palju eeliseid, nagu odav, paindlik väljundivorm ja Üldvea kasutajad saavad tegeleda anti-interferentsi probleem. Shan counter loendur on Kaipingis rida on tavaliselt lihtne lõikamiseks positsioneerimine on raske saavutada mõned erinõuded kasutajatele. Analüüs Kaipingis line tootmisprotsessi Juhtimise protsess, tavalised 8-bitine mikrokontroller täielikult pädev, peamiselt lahendada anti-interferentsi ja positsioneerimise täpsust kaks suurt probleemi.
koostamine Kaipingis line arvprogrammseadme põhinevat ühel kiibil mikroarvuti on Kaipingis line NC süsteemi skeem on toodud joonisel. 1, mille MCU, klaviatuur, monitor, 4 korda topelt Frequency topelt counter sagedus circuit, impulsi kodeerija signaali toas ringi, relee juhtimisskeem ja nii edasi mitmest osast. Monoliit arvuti 89s51 on kontrolli Süsteemi tuumaks, tema juhendamise süsteemi ja nii edasi on identne 89C51, kuid selle hind on odavam, on 89c51 asendamise toodet. Klaviatuur on määrata kasutatava tööparameetrite, näiteks pikkuse tooriku, arvu pidev töötlemine, eelnevalt pidurduskaugusel, kiirenduse koefitsiendi ja aeglustamine tegur. See süsteem kasutab PC masin XT tüüp standard klaviatuuri. Iga vajutus nupule, standard klaviatuuri väljund võti vastab 2-bait scan kood, klaviatuuri väljund 1-bait scan kood kaudu liides on Single-kiip 1 katkestada taotlused, MCU on katkestusrutiin programmi analüüs Loe koodi ja luua vastav peamisi väärtusi. Standard väike klaviatuur töötab usaldusväärselt, kõrvaldab tarkvara raputada, uurimise põhitingimus ja nii edasi operatsiooni, põhjustab monoliitne protsessor on rohkem piisavalt aega hakkama operatsioonil tootmisprotsessi.
2 komplekti LED seitsme segmendi kuvari süsteem töötab riigi, käitamisnäitajaid, parametriseerimist raha ja nii edasi. Ainult iga digitaalse toru COM lõpus 1-limit takisti disain, lihtsustades ringi ja juhtmestik, ekraan ei vähene. Pulse kooder on mingi pöörleva Impulssgeneraator, mis lülitab mehhaanilise pöördenurk viiakse elektriimpulss, mida saab kasutada nii asendi määramise ja kiiruse mõõtmise aparaadi NC tööpingi ja lehtmetalli lõikamiseks asukohta. Pulse koodri jaguneb fotoelektrilise tüüp, kontaktne tüüp ja elektromagnetilise induktsiooni tüüp 3 liiki. Fotoelektrilise Pulse kooder on usaldusväärne ja laialt levinud.
fotoelektrilise Pulse Kooder toodab kahed voolusignaalid, A ja B, mis on ligilähedane siinuslainele poolt võrega pöörlemise ajal. Signaali A ja B faasinihkega 90 °, mida võimendavate plastist viiakse täisnurklaineimpulssidega. Olemas on ka & quot; ühe pöörde impulsi & quot; nimetatakse Z-faasi impulsi läbi difraktsioonivõre. Z-faasi impulsside kasutatakse sageli, et genereerida aluspunkte masina abil või näiteks veaparanduskomponenti signaali.

Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus