Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Application magnetic osakese siduri lõikamise masin

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: May 24, 2017

slitter on lai paberi või õhukese kile laia kitsas materjalide mehaanilised seadmed, mida kasutatakse sageli paberi masinad ja trükkimise ja pakendamise masinad.
endine slitter magnetvälja pulber sidur kiirus ei saa olla kõrge, sest tööks suurel kiirusel hõõrdumise tekitatud magnet pulber, mille tulemuseks on kõrge temperatuur, lühendab selle tööiga, tõsiseid kõhud surra, nii et masina töö on blokeeritud, et toota tõsised tagajärjed. Tõsine mõju tootlikkusele.
Traditsiooniline kontrolli skeemi slitter on kasutada suure mootoriga sõita võlli ülestõstetav rulli ja magnetvälja pulber sidur lisatakse reel kontrollida vastupanu toodetud reguleerides praeguse magnetvälja osakese siduri hoida pinget materjali pinnale. Magnetic pulber sidur ja magnetvälja pulber piduri on eriline automaatika komponendid, see on täis töös lõhe magnetvälja pulber üleandmine pöördemomenti, muuta vooludetektoril saab muuta magnetseisundi ja seejärel kohandada edastamise pöördemomenti. Seda saab kasutada astmeteta kiiruse reguleerimine nullist algusest sünkroonkiirus, ja see sobib kiiruse reguleerimine süsteemi suure osa ja väikese võimsusega. Seda kasutatakse ka reguleerida pöördemomendi korrigeerides jooksva et tagada pidev korrapäratu või ümberkerimisetapile pinget juhtsüsteem kerimise ajal.

Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus