Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Spetsiaalne ribakujuliste lõiketerade kasutuspiirkond ja tööpõhimõte

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Oct 12, 2017

Terasest lõiketeradest on teatud tüüpi seadmed laia rullmaterjali pikisuunas lõikamiseks, kui seda kasutatakse. Seetõttu on paljudel tööstusharudel sõna kasutusel ja riba masinat saab paberi jagamiseks kasutada. Tavapäraste toodete pakkimisseadmed, pakenditurud on sageli nähtavad.


Riba terasest lõikamismasinat saab kasutada ka alamrubriigi nahast, riidest, plastist, kile jms tootmiseks, sub-metal coil nagu riba ribad, roostevaba teras, vask ... selle peamine terase töötlemise tehas pood terasest turu operaatorid, valtsimistehased tootjad, elektritööstus, autod, stantsimine osad ja nii edasi.


Pöörlemis- ja mähkimisprotsessi pideva pinge kontrollimise olemus on vajadus teada koormuse läbilaske muutumise ajal töö ajal. Pöördemetri muutumise tulemusena vajab masin koormuse säilitamiseks mootorit. Väljundmomenti muudetakse diameetri muutumise järel.


V-seeria sagedusmuunduri puhul saab pöördemomendi kontrolli teostada, kui on võimalik lõpetada mähise pideva pinge kontroll. V-seeria muundur pakub kolme analoogsisendi porti AUI, AVI, ACI. Seda kolmepoolset analoogsisendporti saab määratleda mitmesuguste funktsioonidena, nii et saate valida mis tahes viisil pöördemomendi viitena, muul viisil kui kiirusepiiranguga.


Me teame, et inverter töötab madala sagedusega, Strip terasest lõikamismasina AC asünkroonse mootori omadused ei ole head, aktiveerimis-pöördemoment on madal ja sub-lineaarne, nii et kogu protsessi likvideerimine, et proovida vältida mähkimistööd mootori töö 2HZ alla . Nii on mähisega mootoril minimaalne kiirusepiirang.


Wuxi Puxini masinate tehas
Kontakt: Peijun Guo
Mob: + 86-13951579100
Tel: + 86-510-83208381
Faks: + 86-510-83209882
Lisa: 76 # Qianluo koormus, Huishan District, Wuxi, Jiangsu, Hiina
E-post: wxpx0510@163.com
Veebisait: http://www.pxslitter.com

Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus