Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Automaatne hüdrokalkulaatori masina koosseis ja käitusetapid

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Dec 23, 2017

Struktuurilisest vaatepunktist lähtudes leiti, et automaatne hüdrokalkulaatori masin on rohkem kui traditsiooniline koorimata käepide, hüdrauliline laiendusseade ja hüdrauliline laadimisrihm ja muud seadmed, ning aitab paremini sööta, mugavat ja lahtist stabiilsust Mitte ainult selleks, et hõlbustada automaatse hüdraulika lahtipakkimise toimimist, on see varustatud ka käepideme juhtimisseadmega.

Et teada saada, et hüdraulilise koormariietuse ja avatud töörežiimi valimise nupuga varustatud automaatne hüdrauliline uncoiler käepide; ning tööprotsessi veelgi lihtsamaks, käepide kasti käru üles- ja allapoole, käru ettepoole ja tagasi ja kergelt kitsendav kitsas kokkutõmbumine vähendab kolme liiki funktsioone vastavalt erinevatele funktsioonidele erinevate nõuete alusel.

Tegelikul kasutamisel saate juhtida nii kaua kui automaatne hüdrokalkulaatori masin käepide on käsitsi seatud. Esiteks tõstetage automaatse hüdraulilise koorma survevarras ja kahandage kokkutõmbumistrumlit ning seejärel seadke materjali laius A-tüüpi rauaga siseküljele pärast seda, kui olete seadistanud pärast uncoiler materjali paigaldamist materjalikeskusest ja järgige -up tasandusmasina ja toitejuhtme keskjoon on joondatud.

Seejärel kasutage automaatset hüdraulikasõlme V-kujulise laadimisplatvormi jaoks kraana või kahveltõstukit ning kasutage käepideme töökasti, et materjal liiguks materjali püstiasendisse ja asetseks membraani juhikuhara küljel; siis võite riiulit üles tõsta, materjali käe langetades välja tõmmake, keerake käsiratas asendit reguleerides alla käsiratta.

Ja seejärel reguleerige ploki materjali külje väliskülge A-tüüpi rauaasendisse, käsitsedes automaatset hüdraulika uncoiler racki ettepoole pöörlemist, pöörake raami materjali pea asendi reguleerimiseks, lõigake materjali pakendilindi sobivasse asendisse automaatne hüdrauliline Uncoiler kogu tühjendamisprotsessi silumisoperatsioon.

http://www.pxslitter.com/


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus