Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Räni-terasest lõikamismasina omadused

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Jan 04, 2018

Räni terasest lõikamismasin on sobiv metallist materjalide pikisuunalise lõikamise masin. See libistatakse ribidega ka rullides. Peale praktikat on täielikult tõestatud, et ränist terasest lõikamismasin on hõlpsalt töökorras, kõrge kvaliteediga lõikamisel, materjalide kõrge kasutamisel, pöörlemiskiiruse pidev kiiruse reguleerimisel ja muudel eelistel.

Struktuurilisest seisukohast on räni terasetööriistade lõikamismasin ladustamiskohta, köisikäru, uncoilerit ja mitut muud osad, mille ladustamiskohta kasutatakse töödeldavate toorainete hoidmiseks; ja Tõstukite vanker vastutab ladustamiskoha ladustamise eest. Ootereporteri toormaterjalid lahtipakkimisse ja tõusmine, kukkumine, liikumine edasi-tagasi ja muud funktsioonid avatud rullile.

Räni-terasest lõikamismasinast eemaldatav seade võtab vastu ühe konsooli struktuuri. Toormaterjali suure kaalu tingimustes on vaja ainult lisamõõdu lisamist lõikeseadme lõpus. Pealegi on tavapäraseks uncoiler baasi ülesanne liikuda edasi-tagasi mööda ühe masina paralleelset suunda, mis võib toorainete joondamise efektiivselt ja kiiresti lõpule viia ja parandada lõikamise täpsust.

Selline seade, mis sobib hästi kasutamiseks külmvaltsitud spiraalina, roostevabast terasest, Caitu mahust, tinaplaatist ja muudest materjalidest, lõikamisseadmed, saab saavutada 0,3-3 mm paksuse ribaga, laius 1850 mm, vertikaalne Lõike laius 30 mm .

Silikoonist terasest lõikamismasin, mis vastab erinevate materjalide nõuetele, lõiketerade valmistamine lõiketeradest saab paremini rakendada tegelikule töötlemisele, oluliselt parandades materjali kasutamist, mitte ainult jäätmete vähendamist, vaid ka ettevõtjate jaoks. Selleks et tagada suurem efektiivsus.

http://www.pxslitter.com/


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus