Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

CNC-liini funktsioonide ja funktsioonide lõikamispikkus

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Jan 02, 2018

CNC lõikamisjõu pikkus on peamiselt autost, uncoilerist, keskmises sillast, nivellerist, lõiketerast, lõikamismasinast, laua vastuvõtjast, hüdraulilisest pneumaatilisest süsteemist, CNC-süsteemist ja muudest osadest; Selle põhjal on CNC lõikamise pikkuse liin varustatud ka täppis-servomootoriga, usaldusväärse hüdraulika ja kõrgtehnoloogilise programmeeritava juhtimissüsteemiga, mis tagab täpse söötmise ja lõikamise.

Liinide CNC lõikamispikkus on küll palju ühikuid, kuid neil on oma unikaalsed omadused, nagu näiteks auto võib liikuda üles ja alla vasakule ja paremale, nii et materjal libistatakse täpselt; ja keskmist silda kasutatakse materjali juhtimiseks karmist koolist. Tore kool, mis soodustab kahe koolimasina nivelleerimise kiirust.

Põhipunkt on CNC lõikamismasina lõikamispikkus, mis kasutab CNC juhtimist, mitte ainult lõikamise efektiivsust, vaid ka täpsuse täpsus. Selle tõttu on CNC lõikamisjõu liinil automaatne lõikamisfunktsioon.

Samal ajal võib toru pikkuse lõikamine CNC-ga olla ka mitmesuguste spiraalköiteseadiste külge, tasandamine, lõikamispunktid, plaadi horisontaalse ristlõike erinevad mõõtmed lõigatud ja automaatselt kergelt asetatud, mitte ainult oluliselt parandada tootmise tõhusust, vähendada kulusid, vaid ka tagada toodete kvaliteeti, oluliselt suurendada ettevõtete konkurentsivõimet turul.

CNC lõikamispikkuste liin pole laialdaselt kasutatav külmvaltsitud spiraalil, kuumvaltslehtrullil, roostevabast terasest spiraalist, tsingitud terasest spiraali lõikamiseks, lõigatud mitmesugused kindla pikkusega plaadid, sobivad roostevabast terasest toodete jaoks, elektriseadmed, sõidukid ja masinate töötlev tööstus.

http://www.pxslitter.com/


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus