Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

High Speed ​​Cut to longline süsteemide disainifunktsioonid

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Dec 25, 2017

Pikisuunaline pikisuunaline ristlõikur on tüüpiline lõikejoon, mis võimaldab metallmaterjali tõhusalt lõigata ja saavutada suurepärase lõikamiskvaliteediga seeria üksuste tõhusat koostööd. Millised on selle kiire kiiruspikkusega ristlussüsteemi disainifunktsioonid?

Teatava pikkusega pikkusega ristlõikest ei saa mitte ainult lõigata materjali erinevat pikkust ja paksust ning toote suurus pärast lõikamisviga mitte üle 1 mm, mis näitab, et tootmisliini lõikamise täpsus on väga kõrge; see ka jäägid lõikamine, topelt Station multi-head lõikamine ja muid unikaalseid funktsioone, on tavaline lõikamise liin ei saa võrrelda.

Varasemast töökogemusest lähtudes lüheneb terasplekk pärast lõikejoone lõikamist. Selle probleemi lahendamiseks lisatakse kõrgsagedusliku lõikamise pikisuunale temperatuuri jälgimise ja kompenseerimise algoritm, et juhtida süsteemi, et reguleerida lõikamisrada igal ajal, et tagada. Kuumade jahutusetapiga jahutatud toodete puhul, mis vastavad tootele täpsusnõuded.

Praktikas on peamised protsessid, mis võimaldavad kiirelt lõigata pikisuunalist liini, sealhulgas skaneerivad terasplaadi kontuurid, toote pesitsemine, lõikamistee optimeerimine, automaatse lõikamise juhtimine, tehasemärgi lõhkumine, ülesannete aruanne jms, mis võivad üheaegselt materjalide töötlemist üheaegselt vähendada ja vähendada seadmete maksumus seadke, säästke kulusid.

Suure kiirusega lõigatud pikisuunaline rida on liikumise kontroller, PLC, temperatuuri mõõtmise, mulgustamiseks varustus ja muud nelja liiki sidevahendid ja kõik kasutavad serial kommunikatsiooni; mis kontrollib 14 telge ja näitab oma tarkvara osa. Võime on ka väga võimas.

http://www.pxslitter.com/


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus