Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Kiire terasest rulli puutuja rakenduste hulk

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Dec 19, 2017

Rattarööpmelise terastrosside lõikamisjoonena uurimis- ja arendusettevõtetena peaksime proovima oma parima, et täita klientide erinevaid nõudeid, sealhulgas liinilõikude, teenindusaegade, kulude ja nii edasi. Funktsioonide nõuetekohase kasutamise saavutamiseks on vaja, et HSS-i läbimõõduga liin oleks vastupidav ja suudaks nii palju kui võimalik oma ostuhinda vähendada.

Kiirelt terasest spiraali lõikamisliin on üks liiki lõiketera seadmed, mille töökiirus võib ulatuda 200m / min, mis sobib väga hästi sellistele ettevõtetele nagu terase materjalitarnijad, kellel on suured väljundinõuded, kuid ainult oma tehase avatud raamatuks lõigatud ettevõtetele saab valida muud tüüpi terasest alam-tangensi.

Lisaks kiire terasest rulli eraldusjoonele on turul ka lihtsad lõikamisliinid ja tavalised lõikekohad ja muud tooted; lihtne keerdlõikamisliin tähistab tavaliselt 450-mm ja 650 mm materjali rulllaiust; selline lihtne tootmisliini varustus. Saate valida kahte liiki maapealset tüüpi või standardse kiiruse tüüpi, kui tootmisnõuded ei ole suured, võite arvestada maapinnaga; teisest küljest valige standard kiiruse tüüp.

Standardtüüpi terastrosside lõikamisjoont kasutatakse rohkem, et võtta arvesse, et mõned kliendid saagikuse nõuetele ei ole suured ja kogu pakendi hind on juhtumi suhtes suhteliselt tundlik, standardsete terasest rulli lõikamisjoon, mis vastab tingimustele , Võti on hindade osas domineerivam.

Kiirkere terastrosside lõikamise liinitootjad tutvustasid erinevaid tootegruppe, nii et saaksime nende soovide kohaselt õigesti valida nii soovitud lõikamistegevuse saavutamiseks kui ka kulude vähendamiseks ja tõhususe suurendamiseks nii palju kui võimalik

http://www.pxslitter.com/


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus