Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Teraskiililõikamismasina kasutuselevõtt ja lühike tutvustamine

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Nov 18, 2017

Teraspea freesimismasina tüüp on üha enam rikkalik. Samal ajal on ka selle liigitusmeetod erinev. Vastavalt tööviisile saab seda peamiselt jagada sirgeks ketasteks lõigamiseks, ekstrusiooniks lõikamiseks ja ümmarguste nugade lõikamiseks.

Praegu ei ole ekstrusioonilõikamise viis tavaline. Tänu tehnoloogia arengule on terasest spiraati lõikamismasin järk-järgult alates ühest mootorikontrollist kuni topeltmootori, kolme mootorite arendamiseni. Tulevikus töötav protsess, seadmed on kiiremad ja kiiremad ning stabiilsemad ja tõhusamad.

Terastrossi lõiketöömasina kasutamisel peame ka tootma vastavalt konkreetsetele töönõuetele. Enne seadme avamist pöörake esmalt tähelepanu ülevaatusele, eriti kontrollige, kas peamise hüdraulilise ajamiga süsteemi õlikõrgus ja rõhumõõde on korrektsed ja stabiilsed ning pöörake tähelepanu ka õhurõhu püsimisele. Seejärel saab seadmeid tootmiseks alustada.

Tuleb märkida, et teraspea freesimismasina kasutamisel soovitud tootmistoimingu saavutamiseks on vaja kombineerida tegelikud vajadused erinevate kontrollparameetrite määramiseks. Näiteks vastavalt materjali tüübile, paksusele, pikkusele ja lõikamisruumi laiusele on määratud lõikamismenüü.

Töötajad peaksid vastavalt tootmisnõuetele valima sobiva jooksva pikkuse ja laiuse. Lõpuks tuleks valida terasest spiraatori lõikamismasinale sobiv valtsjaam. Reguleerige vastavaid osi, paigaldage terasrullide tootekirjeldused ja tehke lõikamisoperatsioone.


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus