Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Raami nõuetele ja traat paigutus kiire lõigatud pikkus line

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Oct 26, 2017

SelleLõika pikkuse rea kiireon omamoodi elektri protsessi masin. Elektroodi traat ei esitatudKiire kolb algatusel ja sellekõndimise kiirus on 8 ~ 10m/s. Elektroodi traat on korduvalt kasutatavad ja töötlemise kiirus on kõrge. On peamised tüüpi tootmise ja kasutamise meie riigis, ja see on originaal electrospark traatelektroodi lõikaminereþiimimeie riigis.


Niit toitmine mehhanism onLõika pikkuse rea kiirekoosneb peamiselt coil omanik, traat winding trumm ja juhend ratta. Kui toitmine mehhanismi teemat õigsuse langeb, mähis drum traat radiaalne run-out ja telje liikumist teke. Radiaalne run-out mähis drum traat vähendab pingeid traatelektroodi, põhjustades juhe lahti. Ja molübdeeni traat näidatakse lahku lüüa juhend ratta soon, kui on tõsine.


Traat lõpetamist telje liikumist drum onLõika pikkuse rea kiireteeb traat kokkuleppe ebaühtlane ning toota fiber kokkuklapitavad. Võlli ja pidades traadist mähis drum sageli toota kliirens hõõrdumise tõttu ja see on lihtne tekitada purunenud traat. Nii tuleb õigeaegselt vahetada kulunud võll ja laager. Kui traat winding trumli muudab suunda, kui kõrgsageduslik toiteallikas on ära lõigatud, molübdeen traat on põlenud tõttu lühikest aega kõrge temperatuur. Seetõttu tuleb kontrollida, kas selle üle travel-limit mähis drum traat lõpus lüliti on rikkis.


Kasutamise ajal onLõika pikkuse rea kiire, tuleb hoida mähis trumm ja juhend ratta pööramine paindlikult traat. Muul juhul põhjustavad vibratsiooni transportimise süsteem protsessi kolb liikumist traat. Mähis drum traat tagasi lõpuks positiivne peatu kohandada, vältimaks purunenud traat. Link korgi kontaktid ja röövib kiiresti liikuvate molübdeeni lõim, mis lihtne toota soon ja põhjustada pingeid praost, nii tuleb ka aeg vahetada.


Wuxi Puxin masinate tehas

Kontakt: Peijun Guo

Mob: + 86-13951579100

Tel: + 86-510-83208381

Faks: + 86-510-83209882

Lisa: 76# Qianluo koormus, Huishan District, Wuxi, Jiangsu, Hiina

E-post:wxpx0510@163.com

Veebileht:http://www.pxslitter.com

Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus