Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Tõste jõudluse ja komponendi kombinatsioon püstuvusnõuded hüdraulilise Tõsteseadme platvormi

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Oct 30, 2017

Hüdrauliline Tõsteplatvorm on multifunktsionaalne tõste- ja lossimisseadmete masinad. Tõstekõrgus seadmed võivad ulatuda 1 meeter 30 meetrit. Hüdraulilise Tõsteseadme platvormi saab kohandada ka vastavad erilist vastavalt kasutaja vajadustele. Hüdrauliline Tõsteplatvorm sobib kõrgmägede kasutamine ja hooldus tehases, automaatne lao, parkimine, logistika, elektri, liikluse, nafta.

Tõsteplatvorm hüdrauliline tõsteseade on peamiselt tingitud hüdrauliline rõhk, nii et seda nimetatakse hüdrauliline Tõsteplatvorm. Ostmise protsessi kasutuse ulatust, kasutamise määr, töö sageduse ja hinnatud massi ettevõtte vajadus pidada.

Hüdrauliline Tõsteplatvorm valib toimivat Lift-platvormi mis sobib nõuete üksus. Vastavalt paigaldatud tehnilised parameetrid, teha turu-uuringuid. Valides tarnijad, esimene tingimus on näha tootja usaldusväärsust ja seejärel müügijärgne teenindus võimsuse. Kui toote kvaliteet on hea, on hea, turvaseadet lõpuleviimist, tõste platvorm, mõistliku hinnaga, Tõsteseadme platvormi valida.

Hüdrauliline Tõsteplatvorm on omamoodi hea stabiilsuse ja paljude tõsteseadme. Hüdraulilise Tõsteseadme platvormi kasutatakse peamiselt tootmisliini kõrguse erinevus kaupade kohaletoimetamise, kooslusereal, offline, kui kokkupanek detaili, maksma-off feeder kõrge detaili kõrguse reguleerimine.

Õige valik igasuguseid konfiguratsiooni hüdrauliline Tõsteplatvorm, Tõsteseadme platvormi piirnormi, funktsiooni saab kasutada kõige tõhusamalt. fikseeritud Tõsteplatvorm valikuline konfiguratsioon on kunstlik hüdraulikat, tilk lehed, mis on mugav ümbrusega vahendid süles, ohutu ribad kontaktid, mis võib takistada
vältida jooksvalt suu, elundite tüüp ohutuse kaitse jne.


Wuxi Puxin masinate tehas

Kontakt: Peijun Guo

Mob: + 86-13951579100

Tel: + 86-510-83208381

Faks: + 86-510-83209882

Lisa: 76# Qianluo koormus, Huishan District, Wuxi, Jiangsu, Hiina

E-post:wxpx0510@163.com

Veebileht:http://www.pxslitter.com


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus