Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

CNC lõikamispikkusega liini peamine koostis ja rakenduse eelised

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Dec 02, 2017

CNC lõikamisjõu pikkus on ka mingi tööpink. See ei ole mitte ainult turvaline ja usaldusväärne, vaid ka lihtne töötada, nii et enamus kasutajaid soosib seda. Analüüsides selle koostist, hõlmab see peamiselt keha, arvuti ühe kiibi, toidulaua ja nii edasi. CNC lõikamispikkuse liini masina kere on varustatud CNC-nupuga ja masina kerega on paigaldatud ülemine ja alumine toitetorul.

Lisaks on CNC lõikamisjõu liinide siseküljel varustatud ka toitesagedamise mootoriga. See osa on peamiselt seotud rullide ülekandega. Kere külg on varustatud lõiketeraga, lõikuri raami külge on paigaldatud ülemine lõikur, mida peamiselt juhib lõikamisjõu mootor ja seda saab lõikurraami abil üles ja alla minna. Lisaks on keha paigaldatud ka väiksema lõikuriga.

Võrreldes teiste sarnaste seadmetega, on CNC lõikamispikkuse joon ilmselgelt paranenud paljudes aspektides. Näiteks kui ülemine lõikur on ajamismootoriga käitatav, saab parema lõikuri positsioneerimistäpsust parandada ja samm-mootori käivitusmoment on suur ja lõikamismasina nihketugevust ja -sügavust saab vabalt reguleerida .

Samal ajal on ka kogu süsteemi kontrollimine oluliselt paranenud. Selle põhjuseks on see, et arvutil oleva CNC-lõikuse pikkuse liin on väga kõrge täpsusega, mis tagab seadme stabiilse ja usaldusväärse töö. Sel põhjusel toob toode praktilisel rakendamisel paratamatult kaasa elektroonikaseadmete ja elektritööstuse lõikamisrihma ja lõikuriventiilide positiivse mõju.

Kasutajate jaoks on CNC lõikamispikkuse liin mitte ainult stabiilne ja usaldusväärne, vaid lihtsustab oluliselt ka tööprotsessi, muutes tootmise efektiivsuse, on operatsioon ja hooldus lihtsam.

Kokkuvõtteks võib CNC lõikamispikkusega liini kasutamine mitte ainult aidata tootjatel parandada tootmise efektiivsust, vaid ka tagada toodete kvaliteet, vähendades samal ajal tootmiskulusid. Nii saab ettevõtete konkurentsivõimet turul oluliselt parandada.

http://www.pxslitter.com/


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus