Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Millised on suurel kiirusel lõigatud pikkuse liinid?

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Nov 23, 2017

Praktilises töös kasutatakse laialdaselt suure lõikusega pikisuunalise liini kasutamist. Näiteks võib seda kasutada mitmesuguste külmvaltsimisteenuste valtsimise, tsingitud plaatide keevitamise, kuumvaltslehtede valtsimise, roostevabast terasplekistamise, elektriseadmete, autotööstuse ja muude masinate tootmisharude lõikamiseks. Kiirrõivaste pikkusega liinide põhifunktsioonide hulka kuuluvad tasapinnalised lehed, külgserva lõikamine, lõikamispikkus, virnastusplaat jms. Lõikekettaga tagatakse täpne söötmine ja lõikamine.

Lühikese lõikamisjõu liini tööomaduste analüüsimisel kontrollitakse nihketöötlusliini PLC-süsteemiga või saab seda käsitsi töödelda. Seetõttu võib tegelik toodang kasutaja sisestada eelnevalt süsteemis nõutava pikkuse, lõikamisnumbrite arvu ja nihke kiiruse teabe. Ja pärast lõpetamist võib seade automaatselt peatuda. Vajadusel saab kasutaja õigesti joone kiiruse suurust reguleerida.

Paljude aspektide analüüsimisel on kogu suure kiirusega lõikamisjõu liinidel kõrge automatiseerimise tase. Operatsiooni kasutamine on lihtne ja mugav ning tagab ka toote kvaliteedi. Kogu tootmisliin sisaldab uncoiling masin, instrumendi laud, plaadilõikamise masin, laiuse reguleerimise seade, sirgendus masin, mahalaadimise laud, pneumaatiline süsteem, arvuti PLC programmeerimise juhtimine, hüdrauliline süsteem, elektrisüsteem ja nii edasi.

Niisiis, millises tööprotsessis on rakenduse eelised suurel kiirusel lõikamise pikkuse liinil? Esiteks võib toote lõikamisprotsess täita erinevaid töötlemisnõudeid, nagu roostevabast terasest toodete, elektriseadmete, autotööstuse ja masinate tootmine. Lisaks sellele on tootmisliinil ka pikisuunalise terasplaadi automaatse lõikamise funktsioon ja saab lahti keerata, tasandada ja lõigata erinevaid külmvaltsitud lehtmaterjale.

Lisaks võib kiirelt lõigatud pikkusega liin kasutada märkimisväärselt tootmistegevuse efektiivsust, vähendada kulusid ning samuti tagada toodete kvaliteedi, et suurendada ettevõtete konkurentsivõimet turul.

http://www.pxslitter.com/


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus