Kodu > näitus > Sisu
Toote kategooria

Mis on automaatne hüdrauliline decoiler?

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: Nov 20, 2017

Ma ei tea, kas kasutasite hüdrauliline automaatne decoiler. Seade võimaldab pinge terasest vöö. Selle komponendid sisaldavad rack, peavõlli, kokkupandav trumm, piduri seade jne. Esiteks, seadmed rack on valmistatud kõrge kvaliteediga materjali tootmine, pärast lõõmutamine kvalitatiivne ravi mitmete, see võib jääda deformatsioon. Lisaks ei ole radiaalne runout kasutusel.

 

Praegu veel, hüdrauliline automaatne decoiler turul ühise kokkupandav drum kasutab peamiselt liugurit tüüp uputatavad laienemine drum vormi. Kuna see on varustatud kokku südamiku, on võimalik tagada, et nende increasign ja vähendada kontsentrilisus trumli. Seadmeid kasutatakse peamiselt metallplaadi tasandamine ja on levinud tasandamine rea terasest plaat, ebaühtlane plaat ja muud töötlemise tööd.

 

Piduri seade hüdraulilise automaatse decoiler on rõhutatud pneumaatilise ketaspiduri komplekti. Ja kasutaja saab seadistada vastavalt tegelikele vajadustele kasutamisel pidurdusjõudu. Näiteks kui peatate, võib pidurdada kui sõidad, mitte ainult tagada, et ootere¾iimi ja boot riik on lahti, mitte kriimustada pinda kui rulli lahti. Peale seadme saab kasutada koostööd decoiling, tasandamine, lõikamiseks tootmisliini ja muud leht toodete tootmisesse. Näiteks saab kasutada masinate, teraskonstruktsioonide, sõidukites, metalltoodete ja teenetemärgi tööstusharudes.

 

Mis on automaatne hüdrauliline decoiler südamiku struktuuri? Seadme osa reel on tavaliselt lisatud nominaalne läbimõõt täiendavaid nelja sektori plaadid. Lisaks on seotud lõpuks reel võlli pöörleva silindri. Õli silindri kolb rod ajab lõpuks esiots neli - ehk telg libistades, mida võib suunata sektori plaat radiaalne kokkutõmbumine.

 

Kui soovite tõsta reel, disain, seadistage toetust arm seadme automaatne hüdrauliline decoiler reel esiots. Seega, kui on terasest süütepool rullides, liigub kinnitustala õli silindri, mis ei põhjusta mis tahes kahjulikku mõju terasest spiraal läbi.

 

http://www.pxslitter.com/


Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus