Kodu > Uudised > Sisu
Toote kategooria

Analüüs erinevate töötlemise vahemikud eri Kaipingis Lines

Wuxi Puxini masinate tehas | Updated: May 24, 2017

Kirjeldus vahemikus eri Kaipingis read
Plate Kaipingis Line on spetsialiseerunud töötlemise Kuumvaltsitud pooli seadmed, üldine töötlemise võimsus 3mm kuni 14mm paksust. Alguses plaadi Kaipingis line saab avada ainult maksimaalne laius 1500mm kuumvaltslehtteraserulli, et võtta kasutusele kogu Kuumvaltsitud süütepool, viimastel aastatel, töötlemise keskus kuumvaltsitud Kaipingis line üldiselt saab avada 2000mm lai kuumvaltslehtteraserulli. Osa kuumvaltsitud Kaipingis line on ka tipptasemel funktsioon.
Õhukese plaadi suurte kaiping line üldiselt ei töödelda 0 3mm paksuse külmvaltsimisest mähis. Varajane lehel Kaipingis line üldiselt võib töödelda ainult maksimaalne laius 1300mm külmvaltsimisel pooli, kuid laiemat kasutust 1500mm külmvaltsimisel süütepool, 1500mm laius Kaipingis line kiiresti hõivatud turul. Töötlemise võime külmvaltsitud Kaipingis line peamiselt kehastab aspektides tasandamine, Pinnakaitseviisid ja stantsimise teel.
Precision mikro-flat viitab üldiselt töötlemisel kogulaius 800mm allpool külmvaltsitud mähis Kaipingis liin, töötlemise paksus 0,3. ja plaati suur boot, see peamiselt töötlemise kõrge nõuetele külmvaltsitud süütepool, eriti pinnal nõudeid, üldiselt kõrgem, selle tooted on üldiselt avatud lehed, kasutatakse laialdaselt stantsimine, täppis vähendamine ja nii edasi. Kaipingis seadmed on kõige elementaarsem terasest spiraal töötlemise seadmed, nii et põhimõtteliselt töötluskeskused on, Kaipingis on kehastus seadmed täitmise töötlemine, nii tootluse vahe seadmete viib erinevus töötlemise kvaliteet, mis töötlemisel suur nõudlus tooteid.
Erinevus ja suhe Kaipingis line ja tasandamine masin
Kaipingis line ja tasandamine masin, see on mõnevõrra sarnane, on võimalik mängida rolli tasandamine või tasandamine. Just, siis Kaipingis line on ka pügamise funktsiooni, tasandamine masin ei ole.

Tooted
Lõikamise seeria
Nivelleerimine seeria
Korter terase seeria
Spiraal upender
Võta meiega ühendust
Tel: + 86-510-83208381
          
Mob: + 86-13951579100
          
Lisa: 76 # Qianluo Load, Huishan District,
          
Wuxi, Jiangsu, China
          
Post: wxpx0510@163.com
Küsitlus